Mezinárodní školka a jesle Sugar Cube

Mezinárodní školka a jesle Sugar Cube byla založena v roce 2014 (na základě Centra kreativity a rozvoje osobnosti Sugar Cube) s cílem přizpůsobovat a integrovat děti z celého světa do českého vzdělávacího prostředí.

Zkušenosti z práce s dětmi na základní škole jednoho ze zakladatelů, Nikolaye Demyanenko, tvořily základ konceptu školky a jeslí – postupná adaptace k novým podmínkám a integrace založená na individuálních potřebách dítěte.

Naši klienti oceňují nejen jedinečnou metodologii práce s dětmi, ale také jazykovou vybavenost zaměstnanců – každý den s dětmi mluví rusky, anglicky a česky.

Individuální přístup ke každému dítěti považujeme za povinný při práci s dětmi od 12 měsíců. Bereme v úvahu vše od charakteristik zdraví, kulturních tradic nebo rodinných preferencí až po prvky povahy dítěte a jeho osobnosti.

7 důvodů, proč si vybrat Sugar Cube

Individuální přístup

Při uzavírání smlouvy zohledňujeme veškeré detaily – individuální potřeby dítěte, kulturu a tradice rodiny, harmonogram práce rodičů. Naším úkolem je vytvořit bezpečný prostor pro děti a zajistit rodičům klid.

Zkušenosti s integrací a adaptací

Díky unikátnímu přístupu pomáháme dětem z různých zemí světa integrovat se do českého prostředí. V průběhu posledních několika let nás navštívili děti z Ruska, Ukrajiny, Uzbekistánu, Japonska, Indie, Jižní Koreje, Saúdské Arábie, Kanady, USA a Francie.

Práce školky zcela v souladu se platnými zákony

Školka plně vyhovuje požadavkům platných českých zákonů a nařízení hygienické stanice pro Prahu a je pojištěna i proti nečekaným událostem a úrazům. Svědomě přistupujeme k výběru dodavatelů produktů a služeb třetích stran, jako kroužků nebo indivuduálního doučování.

Pohodlné umístění

Sugar Cube se nachází pouhých 10 minut chůze od stanice metra Karlovo náměstí. Podrobný návod jak se k nám dostát najděte v sekci „Kontakt“.

Kvalifikovaný personál

Naší prioritou v práci s dětmi je vyškolený a kvalifikovaný personál, který chápe potřeby rodičů a potřeby dětí.

Trilingvismus

V naší školce uslyšíte ruštinu, angličtinu a češtinu. V procesu adaptace mluvíme s dětmi v jejich mateřským jazyce a poté na základě individuálních potřeb postupujeme dle integrační metodiky, čímž postupně zvyšujeme frekvenci používání češtiny nebo angličtiny.

Unikátní program ranního vývoje

Koncept „Adaptace a integrace“, který jsme vyvinuli, nám umožňuje úspěšně integrovat děti již od 12 měsíců. Sledujeme nejen celkový tělesný vývoj každého dítěte, ale také se zaměřujeme na vývoj řeči, hrubé a jemné motoriky a přípravu ke škole.

Režím dne

07.30 – 10.00 Příchod dětí do školky, volná hra, ranní program
10.00 – 10.30 Ranní svačina
10.30 – 11.30 Vycházka
11.30 – 12.30 Oběd
12.30 – 13.00 Hygiena před spánkem
13.00 – 15.00 Čtení nebo poslech pohádky, spánek nebo klidové aktivity (prohlížení knížek, kreslení)
15.00 – 15.30 Odpolední svačina
15.30 – 16.00 Odpolední aktivity, výtvarné, hudební a cvičební bloky dle programu, volná hra

Chci vědět více o jeslích a školce Sugar Cube

[]
1 Step 1
Vyplntě prosím formulář níže a my Vám zašleme podrobné informace o nástupu do Sugar Cube!
Vaše jméno
Vaše příjmení
Mobil
Preferované datum prohlídky školky
date_range

Vážení rodiče, v souvislosti s epidemiologickou situaci v ČR jsme nuceni pozastavit prohlídky školky na neurčitou dobu pro nové klienty. Pro domlouvání ohledně schůzek a prohlídek školky a v případě jiných dotazů, prosím pište na info@sugarcube.cz

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů* uvedených ve formuláři.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder