Historie školky Sugar Cube

Mezinárodní školka a jesle Sugar Cube byla založena v roce 2014.

Naše vize je založena na principech plynulé adaptace dítěte na nové životní podmínky a jeho integraci do kolektivu plynoucí z individuálních potřeb rodiny.

Za šest let práce s dětmi z různých zemí jsme nashromáždili zkušenosti s úspěšnou přípravou dětí na přechod do státních mateřských škol.

Náš program je postaven na adaptaci dětí na českou realitu a zahrnuje oslavu státních svátků (Vánoce, Velikonoce) a seznámení dětí s kulturními tradicemi České republiky.

Při práci s dětmi od 12 měsíců považujeme za povinnost individuální přístup ke každému dítěti. V Sugar Cube máme maximálně 15 dětí se 3 nebo více pedagogy. Bereme také v úvahu individuální zdravotní omezení, kulturní tradice nebo rodinné preference.

3 důvody, proč si vybrat Sugar Cube

Přijímáme děti od 12 měsíců

Na rozdíl od veřejných mateřských škol může Sugar Cube začít přijímat dětí již od 12 měsíců. Kromě toho, pokud rodiče dostávají státní podporu (rodičovský příspěvek), můžeme poradit a pomoc splnit zákonné požadavky k umístění dítěte do mateřské školy.

Pohodlné umístění

Sugar Cube se nachází na klidném nádvoří obytného domu, 10 minut chůze od stanice metra Karlovo náměstí. Pro procházky používáme veřejná hřiště nebo parky.

Vývoj v raném dětství

Námi vyvinutý koncept „Adaptace a integrace“ umožňuje dětem úspěšně se adaptovat již od 12 měsíců. Sledujeme nejen obecný fyzický vývoj každého dítěte, ale také se zaměřujeme na rozvoj řeči, hrubé a jemné motoriky a přípravu na školu.

Režím dne

07.30 – 10.00 Příchod dětí do školky, volná hra, ranní program
10.00 – 10.30 Ranní svačina
10.30 – 11.30 Vycházka
11.30 – 12.30 Oběd
12.30 – 13.00 Hygiena před spánkem
13.00 – 15.00 Čtení nebo poslech pohádky, spánek nebo klidové aktivity (prohlížení knížek, kreslení)
15.00 – 15.30 Odpolední svačina
15.30 – 16.00 Odpolední aktivity, výtvarné, hudební a cvičební bloky dle programu, volná hra

Chci vědět více o jeslích a školce Sugar Cube

[]
1 Step 1
Vyplntě prosím formulář níže a my Vám zašleme podrobné informace o nástupu do Sugar Cube!
Vaše jméno
Vaše příjmení
Mobil
Preferované datum prohlídky školky
date_range

Vážení rodiče, v souvislosti s epidemiologickou situaci v ČR jsme nuceni pozastavit prohlídky školky na neurčitou dobu pro nové klienty. Pro domlouvání ohledně schůzek a prohlídek školky a v případě jiných dotazů, prosím pište na info@sugarcube.cz

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů* uvedených ve formuláři.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder